You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

DRE

Interiérové dveře DRE Aldea 10
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE Aldea 10Popis:Interiérové dveře DRE Aldea 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňovaly..
4 581 Kč 3 203 Kč Cena bez DPH: 2 647 Kč
Interiérové dveře DRE Arte 10
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE Arte 10Popis:Interiérové dveře DRE Arte 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňovaly V..
3 842 Kč 2 686 Kč Cena bez DPH: 2 220 Kč
Interiérové dveře DRE Arte B 10
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE Arte B 10Popis:Interiérové dveře DRE Arte B 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňova..
4 075 Kč 2 850 Kč Cena bez DPH: 2 355 Kč
Interiérové dveře DRE Arte Natura 10
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE Arte Natura 10Popis:Interiérové dveře DRE Arte Natura 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Povrchová úprava přírodní dýhy nadchne i nejnáročnější zákaz..
6 344 Kč 4 436 Kč Cena bez DPH: 3 666 Kč
Interiérové dveře DRE Ascada 10
Akce
-23%
Interiérové dveře DRE Ascada 10Popis:Interiérové dveře DRE Ascada 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňova..
2 332 Kč 1 793 Kč Cena bez DPH: 1 482 Kč
Interiérové dveře DRE Auri
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE AuriPopis:Interiérové dveře DRE Auri jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách,..
4 919 Kč 3 440 Kč Cena bez DPH: 2 843 Kč
Interiérové dveře DRE Berge 1
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE Berge 1Popis:Interiérové dveře DRE Berge 1 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Dveře jsou lakovány ekologickým vodním lakem v odstínech RAL (pastelové odstíny bez vzorů) Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálo..
7 800 Kč 5 455 Kč Cena bez DPH: 4 508 Kč
Interiérové dveře DRE Blanco 10
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE Blanco 10Popis:Interiérové dveře DRE Blanco 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňova..
3 916 Kč 2 738 Kč Cena bez DPH: 2 263 Kč
Interiérové dveře DRE Carla 10
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE Carla 10Popis:Interiérové dveře DRE Carla 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňovaly..
4 454 Kč 3 115 Kč Cena bez DPH: 2 574 Kč
Interiérové dveře DRE Classic 10
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE Classic 10Popis:Interiérové dveře DRE Classic 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňo..
5 468 Kč 3 824 Kč Cena bez DPH: 3 160 Kč
Interiérové dveře DRE Deco 10
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE Deco 10Popis:Interiérové dveře DRE Deco 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňovaly V..
3 145 Kč 2 200 Kč Cena bez DPH: 1 818 Kč
Interiérové dveře DRE Dova Natura
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE Dova NaturaPopis:Interiérové dveře DRE Dova Natura jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Povrchová úprava přírodní dýhy nadchne i nejnáročnější zákazníky svou překrásnou kresbou a strukturou pravého dřeva. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a..
8 887 Kč 6 215 Kč Cena bez DPH: 5 136 Kč
Interiérové dveře DRE Duero Natura ALU 10
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE Duero Natura ALU 10Popis:Interiérové dveře DRE Duero Natura ALU 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je tvořena odlehčenou dutinkovou dřevotřískovou deskou DTD a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Povrchová úprava přírodní dýhy nadchne i nejnároč..
8 253 Kč 5 772 Kč Cena bez DPH: 4 770 Kč
Interiérové dveře DRE Elsa A
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE Elsa APopis:Interiérové dveře DRE Elsa A jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, ..
5 478 Kč 3 831 Kč Cena bez DPH: 3 166 Kč
Interiérové dveře DRE Emena
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE EmenaPopis:Interiérové dveře DRE Emena jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravác..
6 217 Kč 4 348 Kč Cena bez DPH: 3 593 Kč
Interiérové dveře DRE Ena
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE EnaPopis:Interiérové dveře DRE Ena jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby sp..
5 996 Kč 4 193 Kč Cena bez DPH: 3 465 Kč
Interiérové dveře DRE Even
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE EvenPopis:Interiérové dveře DRE Even jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Dveře jsou lakovány ekologickým vodním lakem v odstínech RAL (pastelové odstíny bez vzorů) Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálos..
7 388 Kč 5 167 Kč Cena bez DPH: 4 270 Kč
Interiérové dveře DRE Fano 10
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE Fano 10Popis:Interiérové dveře DRE Fano 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňovaly V..
3 906 Kč 2 731 Kč Cena bez DPH: 2 257 Kč
Interiérové dveře DRE Finea 10
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE Finea 10Popis:Interiérové dveře DRE Finea 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z masivního dřeva a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňovaly Vaše..
4 633 Kč 3 240 Kč Cena bez DPH: 2 678 Kč
Interiérové dveře DRE Fosca
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE Fosca Popis:Interiérové dveře DRE Fosca jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravá..
5 256 Kč 3 676 Kč Cena bez DPH: 3 038 Kč