You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Porta Dors

Interiérové dveře Porta Balance A.0
Akce
-30%
  Interiérové dveře Porta Balance A.0 Popis: Interiérové dveře Porta Balance A.0 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v někol..
7 388 Kč 5 167 Kč Cena bez DPH: 4 270 Kč
Interiérové dveře Porta Balance D.0
Akce
-30%
  Interiérové dveře Porta Balance D.0 Popis: Interiérové dveře Porta Balance D.0 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v někol..
7 388 Kč 5 167 Kč Cena bez DPH: 4 270 Kč
Interiérové dveře Porta Cordoba - Plné
Akce
-30%
      Interiérové dveře Porta Cordoba - Plné Popis: Interiérové dveře Porta Cordoba - Plné jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z lepeného masivního dřeva a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se d..
12 866 Kč 8 998 Kč Cena bez DPH: 7 436 Kč
Interiérové dveře Porta CPL 1.1
Akce
-30%
  Interiérové dveře Porta CPL 1.1 Popis: Interiérové dveře Porta CPL 1.1 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových ú..
4 222 Kč 2 952 Kč Cena bez DPH: 2 440 Kč
Interiérové dveře Porta Decor P
Akce
-30%
  Interiérové dveře Porta Decor P Popis: Interiérové dveře Porta Decor P jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových ú..
3 484 Kč 2 436 Kč Cena bez DPH: 2 013 Kč
Interiérové dveře Porta Desire 1
Akce
-30%
      Interiérové dveře Porta Desire 1 Popis: Interiérové dveře Porta Desire 1 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a p..
8 856 Kč 6 193 Kč Cena bez DPH: 5 118 Kč
Interiérové dveře Porta Focus 2.0 - Sklo Matné
Akce
-30%
  Interiérové dveře Porta Focus 2.0 - Sklo Matné Popis: Interiérové dveře Porta Focus 2.0 - Sklo Matné jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v někol..
7 631 Kč 5 336 Kč Cena bez DPH: 4 410 Kč
Interiérové dveře Porta Focus Premium 5.A
Akce
-30%
      Interiérové dveře Porta Focus Premium 5.A Popis: Interiérové dveře Porta Focus Premium 5.A jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v někol..
6 966 Kč 4 871 Kč Cena bez DPH: 4 026 Kč
Interiérové dveře Porta Form Premium 1
Akce
-30%
      Interiérové dveře Porta Form Premium 1 Popis: Interiérové dveře Porta Form Premium 1 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika va..
6 006 Kč 4 200 Kč Cena bez DPH: 3 471 Kč
Interiérové dveře Porta Granddeco 1.1
Akce
-30%
  Interiérové dveře Porta Granddeco 1.1 Popis: Interiérové dveře Porta Granddeco 1.1 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a p..
3 578 Kč 2 502 Kč Cena bez DPH: 2 068 Kč
Interiérové dveře Porta Grande A.0
Akce
-30%
      Interiérové dveře Porta Grande A.0 Popis: Interiérové dveře Porta Grande A.0 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat..
10 418 Kč 7 285 Kč Cena bez DPH: 6 021 Kč
Interiérové dveře Porta Grande G.0
Akce
-30%
      Interiérové dveře Porta Grande G.0 Popis: Interiérové dveře Porta Grande G.0 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat..
11 758 Kč 8 222 Kč Cena bez DPH: 6 795 Kč
Interiérové dveře Porta Harmony A.0
Akce
-30%
  Interiérové dveře Porta Harmony A.0 Popis: Interiérové dveře Porta Harmony A.0 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v někol..
6 481 Kč 4 531 Kč Cena bez DPH: 3 745 Kč
Interiérové dveře Porta Harmony B.0
Akce
-30%
  Interiérové dveře Porta Harmony B.0 Popis: Interiérové dveře Porta Harmony B.0 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v někol..
6 481 Kč 4 531 Kč Cena bez DPH: 3 745 Kč
Interiérové dveře Porta Harmony C.0
Akce
-30%
  Interiérové dveře Porta Harmony C.0 Popis: Interiérové dveře Porta Harmony C.0 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v někol..
6 481 Kč 4 531 Kč Cena bez DPH: 3 745 Kč
Interiérové dveře Porta Inspire A.0
Akce
-30%
  Interiérové dveře Porta Inspire A.0 Popis: Interiérové dveře Porta Inspire A.0 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v někol..
8 233 Kč 5 757 Kč Cena bez DPH: 4 758 Kč
Interiérové dveře Porta Inspire B.0
Akce
-30%
  Interiérové dveře Porta Inspire B.0 Popis: Interiérové dveře Porta Inspire B.0 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v někol..
8 233 Kč 5 757 Kč Cena bez DPH: 4 758 Kč
Interiérové dveře Porta Inspire C.0
Akce
-30%
  Interiérové dveře Porta Inspire C.0 Popis: Interiérové dveře Porta Inspire C.0 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v někol..
8 233 Kč 5 757 Kč Cena bez DPH: 4 758 Kč
Interiérové dveře Porta Koncept A.0
Akce
-30%
  Interiérové dveře Porta Koncept A.0 Popis: Interiérové dveře Porta Koncept A.0 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z lepeného masivního dřeva a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v n..
7 705 Kč 5 388 Kč Cena bez DPH: 4 453 Kč
Interiérové dveře Porta Koncept C.0
Akce
-30%
  Interiérové dveře Porta Koncept C.0 Popis: Interiérové dveře Porta Koncept C.0 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky Porta Doors mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z lepeného masivního dřeva a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v n..
7 451 Kč 5 211 Kč Cena bez DPH: 4 307 Kč