You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Metal-Bud

Cube C klika
Akce
-23%
                                                  KLIKY NA DVEŘE  -  Cube C Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Cube C jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat zamykání na pokojov..
830 Kč 639 Kč Cena bez DPH: 528 Kč
Cube N klika
Akce
-23%
                                                  KLIKY NA DVEŘE  -  Cube N Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Cube N jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat zamykání na pokojov..
788 Kč 606 Kč Cena bez DPH: 501 Kč
Kliky na dveře - Bold
Akce
-30%
KLIKY NA DVEŘE  -  Bold Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Bold jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat zamykání na pokojový klíč, na vložku fab nebo wc zamykání. Pro tyto druh..
621 Kč 434 Kč Cena bez DPH: 359 Kč
Kliky na dveře - Bold-K
Akce
-30%
                                                  KLIKY NA DVEŘE  -  Bold-K   Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Bold-K  jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat zamykání na poko..
621 Kč 434 Kč Cena bez DPH: 359 Kč
Kliky na dveře - Diana N
Akce
-29%
                                                        KLIKY NA DVEŘE  -  Diana N Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Diana N jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat za..
428 Kč 300 Kč Cena bez DPH: 248 Kč
Kliky na dveře - Diana P
Akce
-30%
                                                        KLIKY NA DVEŘE  -  Diana P Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Diana P jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat za..
457 Kč 319 Kč Cena bez DPH: 264 Kč
Kliky na dveře - Domino-K
Akce
-29%
                                                        KLIKY NA DVEŘE  -  Domino-K   Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Domino-K  jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebov..
432 Kč 303 Kč Cena bez DPH: 250 Kč
Kliky na dveře - Ibize G
Akce
-30%
                                                        KLIKY NA DVEŘE  -  Ibize G Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Ibize G jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat za..
512 Kč 358 Kč Cena bez DPH: 296 Kč
Kliky na dveře - Ibize N
Akce
-30%
                                                        KLIKY NA DVEŘE  -  Ibize N Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Ibize N jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat za..
512 Kč 358 Kč Cena bez DPH: 296 Kč
Kliky na dveře - Ibize P
Akce
-30%
                                                        KLIKY NA DVEŘE  -  Ibize P Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Ibize P jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat za..
512 Kč 358 Kč Cena bez DPH: 296 Kč
Kliky na dveře - Idea N
Akce
-30%
                                                        KLIKY NA DVEŘE  -  Idea N Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Idea N jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat zamy..
457 Kč 319 Kč Cena bez DPH: 264 Kč
Kliky na dveře - Idea P
Akce
-30%
                                                        KLIKY NA DVEŘE  -  Idea P Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Idea P jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat zamy..
457 Kč 319 Kč Cena bez DPH: 264 Kč
Kliky na dveře - Jowisz
Akce
-29%
                                                        KLIKY NA DVEŘE  -  Jowisz  Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Jowisz jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat zam..
432 Kč 303 Kč Cena bez DPH: 250 Kč
Kliky na dveře - Leda
Akce
-29%
                                                        KLIKY NA DVEŘE  -  Leda Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Leda jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat zamykání..
466 Kč 327 Kč Cena bez DPH: 270 Kč
Kliky na dveře - Leda-K
Akce
-29%
                                                        KLIKY NA DVEŘE  -  Leda-K Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Leda-K jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat zamy..
432 Kč 303 Kč Cena bez DPH: 250 Kč
Kliky na dveře - Linea G
Akce
-30%
                                                        KLIKY NA DVEŘE  -  Linea G Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Linea G jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat za..
512 Kč 358 Kč Cena bez DPH: 296 Kč
Kliky na dveře - Linea N
Akce
-30%
                                                        KLIKY NA DVEŘE  -  Linea N Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Linea N jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat za..
512 Kč 358 Kč Cena bez DPH: 296 Kč
Kliky na dveře - Metro
Akce
-30%
                                                        KLIKY NA DVEŘE  -  Metro Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Metro jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat zamyká..
621 Kč 434 Kč Cena bez DPH: 359 Kč
Kliky na dveře - Metro-K
Akce
-30%
                                                        KLIKY NA DVEŘE  -  Metro-K   Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Metro-K  jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat..
621 Kč 434 Kč Cena bez DPH: 359 Kč
Kliky na dveře - Mondo N
Akce
-30%
                                                        KLIKY NA DVEŘE  -  Mondo N Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Mondo N jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat za..
512 Kč 358 Kč Cena bez DPH: 296 Kč