You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Metal-Bud

Cube C klika
Akce
-23%
                                                  KLIKY NA DVEŘE  -  Cube C Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Cube C jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat zamykání na pokojov..
830 Kč 639 Kč Cena bez DPH: 528 Kč
Cube N klika
Akce
-23%
                                                  KLIKY NA DVEŘE  -  Cube N Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Cube N jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat zamykání na pokojov..
788 Kč 606 Kč Cena bez DPH: 501 Kč
Kliky na dveře - Bold
Akce
-23%
KLIKY NA DVEŘE  -  Bold Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Bold jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat zamykání na pokojový klíč, na vložku fab nebo wc zamykání. Pro tyto druh..
513 Kč 394 Kč Cena bez DPH: 326 Kč
Kliky na dveře - Bold-K
Akce
-23%
                                                  KLIKY NA DVEŘE  -  Bold-K   Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Bold-K  jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat zamykání na poko..
513 Kč 394 Kč Cena bez DPH: 326 Kč
Kliky na dveře - Diana N
Akce
-30%
                                                 KLIKY NA DVEŘE  -  Diana NPokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Diana N jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešn..
390 Kč 272 Kč Cena bez DPH: 225 Kč
Kliky na dveře - Diana P
Akce
-23%
                                                 KLIKY NA DVEŘE  -  Diana PPokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Diana P jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešn..
378 Kč 290 Kč Cena bez DPH: 240 Kč
Kliky na dveře - Domino-K
Akce
-23%
                                                 KLIKY NA DVEŘE  -  Domino-K  Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Domino-K  jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérovýc..
357 Kč 275 Kč Cena bez DPH: 227 Kč
Kliky na dveře - Ibize G
Akce
-23%
                                                 KLIKY NA DVEŘE  -  Ibize GPokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Ibize G jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh..
424 Kč 325 Kč Cena bez DPH: 269 Kč
Kliky na dveře - Ibize N
Akce
-23%
                                                 KLIKY NA DVEŘE  -  Ibize NPokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Ibize N jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešn..
424 Kč 325 Kč Cena bez DPH: 269 Kč
Kliky na dveře - Ibize P
Akce
-23%
                                                 KLIKY NA DVEŘE  -  Ibize PPokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Ibize P jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh..
424 Kč 325 Kč Cena bez DPH: 269 Kč
Kliky na dveře - Idea N
Akce
-23%
                                                 KLIKY NA DVEŘE  -  Idea NPokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Idea N jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní ..
378 Kč 290 Kč Cena bez DPH: 240 Kč
Kliky na dveře - Idea P
Akce
-23%
                                                 KLIKY NA DVEŘE  -  Idea PPokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Idea P jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní ..
378 Kč 290 Kč Cena bez DPH: 240 Kč
Kliky na dveře - Jowisz
Akce
-23%
                                                 KLIKY NA DVEŘE  -  Jowisz Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Jowisz jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které d..
357 Kč 275 Kč Cena bez DPH: 227 Kč
Kliky na dveře - Leda
Akce
-23%
                                                 KLIKY NA DVEŘE  -  LedaPokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Leda jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh ..
386 Kč 296 Kč Cena bez DPH: 245 Kč
Kliky na dveře - Leda-K
Akce
-23%
                                                 KLIKY NA DVEŘE  -  Leda-KPokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Leda-K jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní ..
357 Kč 275 Kč Cena bez DPH: 227 Kč
Kliky na dveře - Linea G
Akce
-23%
                                                 KLIKY NA DVEŘE  -  Linea GPokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Linea G jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešn..
424 Kč 325 Kč Cena bez DPH: 269 Kč
Kliky na dveře - Linea N
Akce
-23%
                                                 KLIKY NA DVEŘE  -  Linea NPokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Linea N jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešn..
424 Kč 325 Kč Cena bez DPH: 269 Kč
Kliky na dveře - Metro
Akce
-23%
                                                 KLIKY NA DVEŘE  -  MetroPokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Metro jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní tr..
513 Kč 394 Kč Cena bez DPH: 326 Kč
Kliky na dveře - Metro-K
Akce
-23%
                                                 KLIKY NA DVEŘE  -  Metro-K  Pokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Metro-K  jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových ..
513 Kč 394 Kč Cena bez DPH: 326 Kč
Kliky na dveře - Mondo N
Akce
-23%
                                                 KLIKY NA DVEŘE  -  Mondo NPokud hledáte kvalitní kliky na dveře v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře Mondo N jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešn..
424 Kč 325 Kč Cena bez DPH: 269 Kč