You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Dveře Erkado

Interiérové dveře Erkado se prezentují moderním designem spojeným s velkou precizností zpracování v každém detailu. V jednotlivých kolekcích naleznete širokou škálu designu a povrchových úprav interiérových dveří Erkado, které si sami navolíte v našich konfiguráturech z pohodlí Vašeho domova, tak aby se dveře staly ozdobou Vašeho interiéru. Dveře je možno zakoupit samostatně nebo s obložkovou zárubní. A v neposlední řadě nezapomeňte vybrat ty správné kliky na dveře, které z Vašich dveří udělají dominantu místnosti.


Erkado Uno Premium - Jasan Grafit
Akce
-30%
ErkadoUnoPremium-JasanGrafitPopis:InteriérovédveřeERKADOUnoPremiumjsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.DeskovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájepoobvodudveřívystuženárámemzplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceERKADOKole..
2 787 Kč 1 948 Kč Cena bez DPH: 1 610 Kč
Interiérové dveře Erkado Altamura 1
Akce
-30%
InteriérovédveřeErkadoAltamura1Popis:InteriérovédveřeERKADOAltamura1 jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.DeskovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájepoobvodudveřívystuženárámemzplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceER..
1 741 Kč 1 218 Kč Cena bez DPH: 1 007 Kč
Interiérové dveře Erkado Ansedonie 1
Akce
-30%
InteriérovédveřeErkadoAnsedonie1Popis:InteriérovédveřeERKADOAnsedonie1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.DeskovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájepoobvodudveřívystuženárámemzplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceERKADO..
3 355 Kč 2 346 Kč Cena bez DPH: 1 939 Kč
Interiérové dveře Erkado Azalka 1
Akce
-30%
InteriérovédveřeErkadoAzalka1Popis:InteriérovédveřeERKADOAzalka1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceERKADOKolekce/ModelAzalka1Provedenídveříve..
4 876 Kč 3 410 Kč Cena bez DPH: 2 818 Kč
Interiérové dveře Erkado Berberis 1
Akce
-30%
InteriérovédveřeErkadoBerberis1Popis:InteriérovédveřeERKADOBerberis1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceERKADOKolekce/ModelBerberis1Provedeníd..
6 501 Kč 4 547 Kč Cena bez DPH: 3 758 Kč
Interiérové dveře Erkado Budleja 1
Akce
-30%
InteriérovédveřeErkadoBudleja1Popis:InteriérovédveřeERKADOBudleja1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.PovrchováúpravaPREMIUMjevelmiodolnáprotimechani..
6 850 Kč 4 790 Kč Cena bez DPH: 3 959 Kč
Interiérové dveře Erkado Daglezie 1
Akce
-30%
InteriérovédveřeErkadoDaglezie1Popis:InteriérovédveřeERKADODaglezie1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceERKADOKolekce/ModelDaglezie1Provedeníd..
5 573 Kč 3 897 Kč Cena bez DPH: 3 221 Kč
Interiérové dveře Erkado Debecie 1
Akce
-30%
InteriérovédveřeErkadoDebecie1Popis:InteriérovédveřeERKADODebecie1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceERKADOKolekce/ModelDebecie1Provedenídveř..
5 573 Kč 3 897 Kč Cena bez DPH: 3 221 Kč
Interiérové dveře Erkado Epimedium 1
Akce
-30%
InteriérovédveřeErkadoEpimedium1Popis:InteriérovédveřeERKADOEpimedium1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceERKADOKolekce/ModelEpimedium1Provede..
5 922 Kč 4 141 Kč Cena bez DPH: 3 422 Kč
Interiérové dveře Erkado Evodie 1
Akce
-30%
InteriérovédveřeErkadoEvodie1Popis:InteriérovédveřeERKADOEvodie1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.PovrchováúpravaPREMIUMjevelmiodolnáprotimechanick..
6 501 Kč 4 547 Kč Cena bez DPH: 3 758 Kč
Interiérové dveře Erkado Flox 1
Akce
-30%
InteriérovédveřeErkadoFlox1Popis:InteriérovédveřeERKADOFlox1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceERKADOKolekce/ModelFlox1Provedenídveřívestanda..
6 734 Kč 4 709 Kč Cena bez DPH: 3 892 Kč
Interiérové dveře Erkado Forsycie 1
Akce
-30%
InteriérovédveřeErkadoForsycie1Popis:InteriérovédveřeERKADOForsycie1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceERKADOKolekce/ModelForsycie1Provedeníd..
4 168 Kč 2 915 Kč Cena bez DPH: 2 409 Kč
Interiérové dveře Erkado Fragi 1
Akce
-30%
InteriérovédveřeErkadoFragi1Popis:InteriérovédveřeErkadoFragi1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,protožerámyjsouvyrobenyzplnéhomateriáluaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceERKADOKolekce/ModelFragi1Prov..
6 966 Kč 4 871 Kč Cena bez DPH: 4 026 Kč
Interiérové dveře Erkado Frézie 1
Akce
-30%
InteriérovédveřeErkadoFrézie1Popis:InteriérovédveřeERKADOFrézie1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceERKADOKolekce/ModelFrézie1Provedenídveříve..
5 573 Kč 3 897 Kč Cena bez DPH: 3 221 Kč
Interiérové dveře Erkado Hyacint 1
Akce
-30%
InteriérovédveřeErkadoHyacint1Popis:InteriérovédveřeERKADOHyacint1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceERKADOKolekce/ModelHyacint1Provedenídveř..
5 573 Kč 3 897 Kč Cena bez DPH: 3 221 Kč
Interiérové dveře Erkado Iris 1
Akce
-30%
InteriérovédveřeErkadoIris1Popis:InteriérovédveřeERKADOIris1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceERKADOKolekce/ModelIris1Provedenídveřívestanda..
5 573 Kč 3 897 Kč Cena bez DPH: 3 221 Kč
Interiérové dveře Erkado Juka 1
Akce
-30%
InteriérovédveřeErkadoJuka1Popis:InteriérovédveřeERKADOJuka1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceERKADOKolekce/ModelJuka1Provedenídveřívestanda..
4 168 Kč 2 915 Kč Cena bez DPH: 2 409 Kč
Interiérové dveře Erkado Kamélie 1
Akce
-30%
InteriérovédveřeErkadoKamélie1Popis:InteriérovédveřeERKADOKamélie1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceERKADOKolekce/ModelKamélie1Provedenídveř..
5 573 Kč 3 897 Kč Cena bez DPH: 3 221 Kč
Interiérové dveře Erkado Krokus 1
Akce
-30%
InteriérovédveřeErkadoKrokus1Popis:InteriérovédveřeERKADOKrokus1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceERKADOKolekce/ModelKrokus1Provedenídveříve..
5 573 Kč 3 897 Kč Cena bez DPH: 3 221 Kč
Interiérové dveře Erkado Laurencie 1
Akce
-30%
InteriérovédveřeErkadoLaurencie1Popis:InteriérovédveřeERKADOLaurencie1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyERKADOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.PovrchováúpravaPREMIUMjevelmiodolnáprotimec..
6 850 Kč 4 790 Kč Cena bez DPH: 3 959 Kč