You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kliky na dveře

Pokud hledáte kvalitní kování v přijatelné cenové relaci, tak kliky na dveře značky Metal-Bud jsou pro Vás ideální volba. Kliky jsou vhodné do všech interiérových dveří, které dnešní trh nabízí. Před samotným nákupem by jste již měli vědět o jaký typ zamykání se bude jednat. Jestli budete potřebovat zamykání na pokojový klíč, na vložku fab nebo wc zamykání. Pro tyto druhy zamykání musí již být v interiérových dveřích zvolen stejný druh zamykání. Vše si můžete navolit z pohodlí svého domova v našich pohodlných konfigurátorech. Kliky Metal-Bud jsou pečlivě zpracovány v každém detailu a proto budou plnit svou funkci po dlouhá léta používání.

Cube C klika
Akce
-23%
                          KLIKYNADVEŘE - CubeCPokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeCubeC jsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjstejižmělivědětojakýtypzamykánísebudejednat.Jestlibudetepotřebovatzamykánínapokojovýklíč,navložkufabnebowczamykání.Protytodruhyzamykánímusíjižbýtvinteriérovýchdveříchzvol..
830 Kč 639 Kč Cena bez DPH: 528 Kč
Cube N klika
Akce
-23%
                          KLIKYNADVEŘE - CubeNPokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeCubeN jsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjstejižmělivědětojakýtypzamykánísebudejednat.Jestlibudetepotřebovatzamykánínapokojovýklíč,navložkufabnebowczamykání.Protytodruhyzamykánímusíjižbýtvinteriérovýchdveříchzvol..
788 Kč 606 Kč Cena bez DPH: 501 Kč
Kliky na dveře - Bold
Akce
-23%
KLIKYNADVEŘE - BoldPokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeBold jsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjstejižmělivědětojakýtypzamykánísebudejednat.Jestlibudetepotřebovatzamykánínapokojovýklíč,navložkufabnebowczamykání.Protytodruhyzamykánímusíjižbýtvinteriérovýchdveříchzvolenstejnýdruhzamykání.Všesimů..
513 Kč 394 Kč Cena bez DPH: 326 Kč
Kliky na dveře - Bold-K
Akce
-23%
                          KLIKYNADVEŘE - Bold-K  Pokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeBold-K  jsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjstejižmělivědětojakýtypzamykánísebudejednat.Jestlibudetepotřebovatzamykánínapokojovýklíč,navložkufabnebowczamykání.Protytodruhyzamykánímusíjižbýtvinteriérovýchdveříc..
513 Kč 394 Kč Cena bez DPH: 326 Kč
Kliky na dveře - Diana N
Akce
-30%
                          KLIKYNADVEŘE - DianaNPokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeDianaN jsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjstejižmělivědětojakýtyp..
390 Kč 272 Kč Cena bez DPH: 225 Kč
Kliky na dveře - Diana P
Akce
-23%
                          KLIKYNADVEŘE - DianaPPokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeDianaP jsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjstejižmělivědětojakýtyp..
378 Kč 290 Kč Cena bez DPH: 240 Kč
Kliky na dveře - Domino-K
Akce
-23%
                          KLIKYNADVEŘE - Domino-K  Pokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeDomino-K  jsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjs..
357 Kč 275 Kč Cena bez DPH: 227 Kč
Kliky na dveře - Elektra
Akce
-23%
                          KLIKYNADVEŘE - Elektra Pokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeElektra  jsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjstejižměl..
386 Kč 296 Kč Cena bez DPH: 245 Kč
Kliky na dveře - Elektra-K
Akce
-23%
                          KLIKYNADVEŘE - Elektra-K Pokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeElektra-K jsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjstejižměliv..
357 Kč 275 Kč Cena bez DPH: 227 Kč
Kliky na dveře - Fortuna N
Akce
-23%
                          KLIKYNADVEŘE - FortunaNPokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeFortunaN jsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjstejižmělivědětojak..
424 Kč 325 Kč Cena bez DPH: 269 Kč
Kliky na dveře - Fortuna P
Akce
-23%
                          KLIKYNADVEŘE - FortunaPPokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeFortunaP jsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjstejižmělivědětojak..
424 Kč 325 Kč Cena bez DPH: 269 Kč
Kliky na dveře - Ibize G
Akce
-23%
                          KLIKYNADVEŘE - IbizeGPokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeIbizeGjsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjstejižmělivědětojakýtypzamyká..
424 Kč 325 Kč Cena bez DPH: 269 Kč
Kliky na dveře - Ibize N
Akce
-23%
                          KLIKYNADVEŘE - IbizeNPokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeIbizeN jsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjstejižmělivědětojakýtyp..
424 Kč 325 Kč Cena bez DPH: 269 Kč
Kliky na dveře - Ibize P
Akce
-23%
                          KLIKYNADVEŘE - IbizePPokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeIbizePjsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjstejižmělivědětojakýtypzamyká..
424 Kč 325 Kč Cena bez DPH: 269 Kč
Kliky na dveře - Idea N
Akce
-23%
                          KLIKYNADVEŘE - IdeaNPokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeIdeaN jsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjstejižmělivědětojakýtypza..
378 Kč 290 Kč Cena bez DPH: 240 Kč
Kliky na dveře - Idea P
Akce
-23%
                          KLIKYNADVEŘE - IdeaPPokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeIdeaP jsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjstejižmělivědětojakýtypza..
378 Kč 290 Kč Cena bez DPH: 240 Kč
Kliky na dveře - Jowisz
Akce
-23%
                          KLIKYNADVEŘE - Jowisz Pokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeJowisz jsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjstejižmělivědětoj..
357 Kč 275 Kč Cena bez DPH: 227 Kč
Kliky na dveře - Leda
Akce
-23%
                          KLIKYNADVEŘE - LedaPokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeLeda jsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjstejižmělivědětojakýtypzamy..
386 Kč 296 Kč Cena bez DPH: 245 Kč
Kliky na dveře - Leda-K
Akce
-23%
                          KLIKYNADVEŘE - Leda-KPokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeLeda-K jsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjstejižmělivědětojakýtyp..
357 Kč 275 Kč Cena bez DPH: 227 Kč
Kliky na dveře - Linea G
Akce
-23%
                          KLIKYNADVEŘE - LineaGPokudhledátekvalitníklikynadveřevpřijatelnécenovérelaci,takklikynadveřeLineaG jsouproVásideálnívolba.Klikyjsouvhodnédovšechinteriérovýchdveří,kterédnešnítrhnabízí.Předsamotnýmnákupembyjstejižmělivědětojakýtyp..
424 Kč 325 Kč Cena bez DPH: 269 Kč