You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Dveře Intenso

Interiérové dveře Intenso se prezentují moderním designem spojeným s velkou precizností zpracování v každém detailu. V jednotlivých kolekcích naleznete širokou škálu designu a povrchových úprav interiérových dveří Intenso, které si sami navolíte v našich konfiguráturech z pohodlí Vašeho domova, tak aby se dveře staly ozdobou Vašeho interiéru. Dveře je možno zakoupit samostatně nebo s obložkovou zárubní. A v neposlední řadě nezapomeňte vybrat ty správné kliky na dveře, které z Vašich dveří udělají dominantu místnosti.


Interiérové dveře Intenso Alicante W-1
Akce
-30%
InteriérovédveřeIntensoAlicanteW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSOAlicanteW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceINTENSOKolekce/ModelEconomyAlic..
5 278 Kč 3 691 Kč Cena bez DPH: 3 050 Kč
Interiérové dveře Intenso Baron W-1
Akce
-30%
InteriérovédveřeIntensoBaronW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSOBaronW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Přisamotnévýrobědveříjsoupoužitytynejkvalitnějšímateriálycodnešnídobanabízí.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepo..
10 027 Kč 7 012 Kč Cena bez DPH: 5 795 Kč
Interiérové dveře Intenso Belize W-1
Akce
-30%
InteriérovédveřeIntensoBelizeW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSOBelizeW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Přisamotnévýrobědveříjsoupoužitytynejkvalitnějšímateriálycodnešnídobanabízí.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVaše..
6 333 Kč 4 429 Kč Cena bez DPH: 3 660 Kč
Interiérové dveře Intenso Bilbao W-1
Akce
-30%
InteriérovédveřeIntensoBilbaoW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSOBilbaoW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceINTENSOKolekce/ModelEconomyBilbaoW-..
5 066 Kč 3 543 Kč Cena bez DPH: 2 928 Kč
Interiérové dveře Intenso Bordeaux W-1
Akce
-30%
InteriérovédveřeIntensoBordeauxW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSOBordeauxW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Přisamotnévýrobědveříjsoupoužitytynejkvalitnějšímateriálycodnešnídobanabízí.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovaly..
7 178 Kč 5 019 Kč Cena bez DPH: 4 148 Kč
Interiérové dveře Intenso Gracja W-1
Akce
-30%
InteriérovédveřeIntensoGracjaW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSOGracjaW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Přisamotnévýrobědveříjsoupoužitytynejkvalitnějšímateriálycodnešnídobanabízí.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVaše..
6 333 Kč 4 429 Kč Cena bez DPH: 3 660 Kč
Interiérové dveře Intenso Grenoble W-1
Akce
-30%
InteriérovédveřeIntensoGrenobleW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSOGrenobleW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Přisamotnévýrobědveříjsoupoužitytynejkvalitnějšímateriálycodnešnídobanabízí.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovaly..
6 966 Kč 4 871 Kč Cena bez DPH: 4 026 Kč
Interiérové dveře Intenso Linea W-1
Akce
-30%
InteriérovédveřeIntensoLineaW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSOLineaW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Přisamotnévýrobědveříjsoupoužitytynejkvalitnějšímateriálycodnešnídobanabízí.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepo..
6 544 Kč 4 576 Kč Cena bez DPH: 3 782 Kč
Interiérové dveře Intenso Lion Steel W-1
Akce
-30%
InteriérovédveřeIntensoLionSteelW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSOLionSteelW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Přisamotnévýrobědveříjsoupoužitytynejkvalitnějšímateriálycodnešnídobanabízí.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňova..
6 966 Kč 4 871 Kč Cena bez DPH: 4 026 Kč
Interiérové dveře Intenso Magnat W-1
Akce
-30%
InteriérovédveřeIntensoMagnatW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSOMagnatW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Přisamotnévýrobědveříjsoupoužitytynejkvalitnějšímateriálycodnešnídobanabízí.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVaše..
7 494 Kč 5 241 Kč Cena bez DPH: 4 331 Kč
Interiérové dveře Intenso Malaga W-1
Akce
-25%
InteriérovédveřeIntensoMalagaW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSOMalagaW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobceINTENSOKolekce/ModelEconomyMalagaW-..
4 783 Kč 3 543 Kč Cena bez DPH: 2 928 Kč
Interiérové dveře Intenso Marsylia W-1
Akce
-30%
InteriérovédveřeIntensoMarsyliaW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSOMarsyliaW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Přisamotnévýrobědveříjsoupoužitytynejkvalitnějšímateriálycodnešnídobanabízí.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovaly..
6 544 Kč 4 576 Kč Cena bez DPH: 3 782 Kč
Interiérové dveře Intenso Monaco W-1
Akce
-30%
InteriérovédveřeIntensoMonacoW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSOMonacoW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Přisamotnévýrobědveříjsoupoužitytynejkvalitnějšímateriálycodnešnídobanabízí.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVaše..
7 600 Kč 5 314 Kč Cena bez DPH: 4 392 Kč
Interiérové dveře Intenso Nicea W-1
Akce
-25%
InteriérovédveřeIntensoNiceaW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSONiceaW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Přisamotnévýrobědveříjsoupoužitytynejkvalitnějšímateriálycodnešnídobanabízí.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepo..
4 783 Kč 3 543 Kč Cena bez DPH: 2 928 Kč
Interiérové dveře Intenso Orlean W-1
Akce
-30%
InteriérovédveřeIntensoOrleanW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSOOrleanW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Přisamotnévýrobědveříjsoupoužitytynejkvalitnějšímateriálycodnešnídobanabízí.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVaše..
6 649 Kč 4 650 Kč Cena bez DPH: 3 843 Kč
Interiérové dveře Intenso Paris W-1
Akce
-30%
InteriérovédveřeIntensoParisW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSOParisW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Přisamotnévýrobědveříjsoupoužitytynejkvalitnějšímateriálycodnešnídobanabízí.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepo..
6 333 Kč 4 429 Kč Cena bez DPH: 3 660 Kč
Interiérové dveře Intenso Santiago W-1
Akce
-30%
InteriérovédveřeIntensoSantiagoW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSOSantiagoW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Přisamotnévýrobědveříjsoupoužitytynejkvalitnějšímateriálycodnešnídobanabízí.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovaly..
5 066 Kč 3 543 Kč Cena bez DPH: 2 928 Kč
Interiérové dveře Intenso Supra W-1
Akce
-30%
InteriérovédveřeIntensoSupraW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSOSupraW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Přisamotnévýrobědveříjsoupoužitytynejkvalitnějšímateriálycodnešnídobanabízí.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepo..
6 544 Kč 4 576 Kč Cena bez DPH: 3 782 Kč
Interiérové dveře Intenso Toledo W-1
Akce
-25%
InteriérovédveřeIntensoToledoW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSOToledoW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Přisamotnévýrobědveříjsoupoužitytynejkvalitnějšímateriálycodnešnídobanabízí.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVaše..
5 082 Kč 3 764 Kč Cena bez DPH: 3 111 Kč
Interiérové dveře Intenso Wena W-1
Akce
-30%
InteriérovédveřeIntensoWenaW-1Popis:InteriérovédveřeINTENSOWenaW-1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyINTENSOmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepovánaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Přisamotnévýrobědveříjsoupoužitytynejkvalitnějšímateriálycodnešnídobanabízí.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepoža..
6 966 Kč 4 871 Kč Cena bez DPH: 4 026 Kč