You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Dveře Porta Doors

Interiérové dveře Porta Doors se prezentují moderním designem spojeným s velkou precizností zpracování v každém detailu. V jednotlivých kolekcích naleznete širokou škálu designu a povrchových úprav interiérových dveří Porta Doors, které si sami navolíte v našich konfiguráturech z pohodlí Vašeho domova, tak aby se dveře staly ozdobou Vašeho interiéru. Dveře je možno zakoupit samostatně nebo s obložkovou zárubní. A v neposlední řadě nezapomeňte vybrat ty správné kliky na dveře, které z Vašich dveří udělají dominantu místnosti.


Interiérové dveře Porta Balance A.0
Akce
-30%
InteriérovédveřePortaBalanceA.0Popis:InteriérovédveřePortaBalanceA.0jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepována.CelákonstrukcedveříjevyrobenazplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouin..
6 217 Kč 4 348 Kč Cena bez DPH: 3 593 Kč
Interiérové dveře Porta Balance C.0
Akce
-30%
InteriérovédveřePortaBalanceC.0Popis:InteriérovédveřePortaBalanceC.0jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepována.CelákonstrukcedveříjevyrobenazplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouin..
6 639 Kč 4 643 Kč Cena bez DPH: 3 837 Kč
Interiérové dveře Porta Balance D.0
Akce
-30%
InteriérovédveřePortaBalanceD.0Popis:InteriérovédveřePortaBalanceD.0jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepována.CelákonstrukcedveříjevyrobenazplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouin..
6 217 Kč 4 348 Kč Cena bez DPH: 3 593 Kč
Interiérové dveře Porta Cordoba - Plné
Akce
-30%
InteriérovédveřePortaCordoba-PlnéPopis:InteriérovédveřePortaCordoba-Plné jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepována.Celákonstrukcedveříjevyrobenazlepenéhomasivníhodřevaaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyaby..
11 283 Kč 7 890 Kč Cena bez DPH: 6 521 Kč
Interiérové dveře Porta CPL 1.1
Akce
-30%
InteriérovédveřePortaCPL1.1Popis:InteriérovédveřePortaCPL1.1 jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.DeskovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájepoobvodudveřívystuženárámemzplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobcePortaD..
3 578 Kč 2 502 Kč Cena bez DPH: 2 068 Kč
Interiérové dveře Porta Decor P
Akce
-30%
InteriérovédveřePortaDecorPPopis:InteriérovédveřePortaDecorPjsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.DeskovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájepoobvodudveřívystuženárámemzplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobcePortaDoorsKo..
2 363 Kč 1 653 Kč Cena bez DPH: 1 366 Kč
Interiérové dveře Porta Desire 1
Akce
-30%
InteriérovédveřePortaDesire1Popis:InteriérovédveřePortaDesire1 jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.DeskovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájepoobvodudveřívystuženárámemzplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobcePort..
6 850 Kč 4 790 Kč Cena bez DPH: 3 959 Kč
Interiérové dveře Porta Fit A.2
Akce
-30%
InteriérovédveřePortaFitA.2Popis:InteriérovédveřePortaFitA.2jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.DeskovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájepoobvodudveřívystuženárámemzplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobcePortaDoorsKo..
4 423 Kč 3 093 Kč Cena bez DPH: 2 556 Kč
Interiérové dveře Porta Fit E.0
Akce
-30%
InteriérovédveřePortaFitE.0Popis:InteriérovédveřePortaFitE.0jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.DeskovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájepoobvodudveřívystuženárámemzplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.VýrobcePortaDoorsKo..
4 528 Kč 3 167 Kč Cena bez DPH: 2 617 Kč
Interiérové dveře Porta Focus 2.0 - Sklo Matné
Akce
-30%
InteriérovédveřePortaFocus2.0-SkloMatnéPopis:InteriérovédveřePortaFocus2.0-SkloMatné jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.DeskovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájepoobvodudveřívystuženárámemzplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobo..
6 112 Kč 4 274 Kč Cena bez DPH: 3 532 Kč
Interiérové dveře Porta Focus Premium 5.A
Akce
-29%
InteriérovédveřePortaFocusPremium5.APopis:InteriérovédveřePortaFocusPremium5.Ajsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.DeskovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájepoobvodudveřívystuženárámemzplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.V..
5 113 Kč 3 609 Kč Cena bez DPH: 2 983 Kč
Interiérové dveře Porta Form Premium 1
Akce
-30%
InteriérovédveřePortaFormPremium1Popis:InteriérovédveřePortaFormPremium1 jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.DeskovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájepoobvodudveřívystuženárámemzplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.V..
5 689 Kč 3 978 Kč Cena bez DPH: 3 288 Kč
Interiérové dveře Porta Granddeco 1.1
Akce
-30%
InteriérovédveřePortaGranddeco1.1Popis:InteriérovédveřePortaGranddeco1.1jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.DeskovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájepoobvodudveřívystuženárámemzplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouinteriéru.Výrobce..
3 578 Kč 2 502 Kč Cena bez DPH: 2 068 Kč
Interiérové dveře Porta Grande A.0
Akce
-30%
InteriérovédveřePortaGrandeA.0Popis:InteriérovédveřePortaGrandeA.0 jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepována.CelákonstrukcedveříjevyrobenazplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdob..
8 750 Kč 6 119 Kč Cena bez DPH: 5 057 Kč
Interiérové dveře Porta Harmony A.0
Akce
-30%
InteriérovédveřePortaHarmonyA.0Popis:InteriérovédveřePortaHarmonyA.0jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepována.CelákonstrukcedveříjevyrobenazplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouin..
5 689 Kč 3 978 Kč Cena bez DPH: 3 288 Kč
Interiérové dveře Porta Harmony B.0
Akce
-30%
InteriérovédveřePortaHarmonyB.0Popis:InteriérovédveřePortaHarmonyB.0jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepována.CelákonstrukcedveříjevyrobenazplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouin..
5 689 Kč 3 978 Kč Cena bez DPH: 3 288 Kč
Interiérové dveře Porta Harmony C.0
Akce
-30%
InteriérovédveřePortaHarmonyC.0Popis:InteriérovédveřePortaHarmonyC.0jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepována.CelákonstrukcedveříjevyrobenazplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouin..
5 689 Kč 3 978 Kč Cena bez DPH: 3 288 Kč
Interiérové dveře Porta Inspire A.0
Akce
-30%
InteriérovédveřePortaInspireA.0Popis:InteriérovédveřePortaInspireA.0jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepována.CelákonstrukcedveříjevyrobenazplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouin..
6 955 Kč 4 864 Kč Cena bez DPH: 4 020 Kč
Interiérové dveře Porta Inspire B.0
Akce
-30%
InteriérovédveřePortaInspireB.0Popis:InteriérovédveřePortaInspireB.0jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepována.CelákonstrukcedveříjevyrobenazplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouin..
6 955 Kč 4 864 Kč Cena bez DPH: 4 020 Kč
Interiérové dveře Porta Inspire C.0
Akce
-30%
InteriérovédveřePortaInspireC.0Popis:InteriérovédveřePortaInspireC.0jsouzpracoványsvelkoupreciznostíapéčíprodetail.RámovédveřeznačkyPortaDoorsmajívelmikvalitníkonstrukci,kterájevespojíchčepována.CelákonstrukcedveříjevyrobenazplnéhomateriáluMDFaprotosidveřeudržísvůjtvarastálostpodlouhálétapoužívání.Dveřesedajíobjednatvněkolikavariantáchapovrchovýchúpravách,abysplňovalyVašepožadavkyabylytakozdobouin..
6 955 Kč 4 864 Kč Cena bez DPH: 4 020 Kč