You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Interiérové ​​dveře

V naší nabídce interiérových dveří naleznete přes 1 000 modelů dveřních křídel a obložkových zárubní známých značek Verte, Porta Doors, Invado, Intenso, Erkado, Voster, DRE. Interiérové dveře si sami můžete navolit v našich pohodlných konfigurátorech podle Vašich představ, tak aby se Vaše dveře staly ozdobou interiéru. Interiérové dveře si můžete zakoupit buď samostatně nebo současně s obložkovou zárubní podle Vámi zvolených kritérií. A v neposlední řadě nezapomeňte vybrat ty správné kliky na dveře, které z Vašich dveří udělají dominantu místnosti. Vždy záleží na Vás jaké dveře si vyberete, naše firma se bude snažit Vám je dodat vždy včas!

Podřazené kategorie

Erkado Uno Premium - Jasan Grafit
Akce
-23%
Erkado Uno Premium - Jasan GrafitPopis:Interiérové dveře ERKADO Uno Premium jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky ERKADO mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby sp..
2 635 Kč 2 028 Kč Cena bez DPH: 1 676 Kč
Interiérové dveře DRE Aldea 10
Akce
-23%
Interiérové dveře DRE Aldea 10Popis:Interiérové dveře DRE Aldea 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňovaly..
3 989 Kč 3 069 Kč Cena bez DPH: 2 536 Kč
Interiérové dveře DRE Arte 10
Akce
-23%
Interiérové dveře DRE Arte 10Popis:Interiérové dveře DRE Arte 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňovaly V..
3 346 Kč 2 574 Kč Cena bez DPH: 2 127 Kč
Interiérové dveře DRE Arte B 10
Akce
-23%
Interiérové dveře DRE Arte B 10Popis:Interiérové dveře DRE Arte B 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňova..
3 550 Kč 2 731 Kč Cena bez DPH: 2 257 Kč
Interiérové dveře DRE Arte Natura 10
Akce
-23%
Interiérové dveře DRE Arte Natura 10Popis:Interiérové dveře DRE Arte Natura 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Povrchová úprava přírodní dýhy nadchne i nejnáročnější zákaz..
5 326 Kč 4 097 Kč Cena bez DPH: 3 386 Kč
Interiérové dveře DRE Ascada 10
Akce
-23%
Interiérové dveře DRE Ascada 10Popis:Interiérové dveře DRE Ascada 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňova..
2 332 Kč 1 793 Kč Cena bez DPH: 1 482 Kč
Interiérové dveře DRE Auri
Akce
-30%
Interiérové dveře DRE AuriPopis:Interiérové dveře DRE Auri jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách,..
4 717 Kč 3 301 Kč Cena bez DPH: 2 728 Kč
Interiérové dveře DRE Blanco 10
Akce
-23%
Interiérové dveře DRE Blanco 10Popis:Interiérové dveře DRE Blanco 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňova..
3 413 Kč 2 626 Kč Cena bez DPH: 2 170 Kč
Interiérové dveře DRE Carla 10
Akce
-23%
Interiérové dveře DRE Carla 10Popis:Interiérové dveře DRE Carla 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňovaly..
3 882 Kč 2 986 Kč Cena bez DPH: 2 468 Kč
Interiérové dveře DRE Classic 10
Akce
-23%
Interiérové dveře DRE Classic 10Popis:Interiérové dveře DRE Classic 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňo..
4 770 Kč 3 669 Kč Cena bez DPH: 3 032 Kč
Interiérové dveře DRE Deco 10
Akce
-23%
Interiérové dveře DRE Deco 10Popis:Interiérové dveře DRE Deco 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňovaly V..
2 741 Kč 2 108 Kč Cena bez DPH: 1 742 Kč
Interiérové dveře DRE Dova Natura
Akce
-23%
Interiérové dveře DRE Dova NaturaPopis:Interiérové dveře DRE Dova Natura jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Povrchová úprava přírodní dýhy nadchne i nejnáročnější zákazníky svou překrásnou kresbou a strukturou pravého dřeva. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a..
7 462 Kč 5 740 Kč Cena bez DPH: 4 744 Kč
Interiérové dveře DRE Duero Natura ALU 10
Akce
-23%
Interiérové dveře DRE Duero Natura ALU 10Popis:Interiérové dveře DRE Duero Natura ALU 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je tvořena odlehčenou dutinkovou dřevotřískovou deskou DTD a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Povrchová úprava přírodní dýhy nadchne i nejnároč..
6 936 Kč 5 335 Kč Cena bez DPH: 4 409 Kč
Interiérové dveře DRE Elsa A
Akce
-23%
Interiérové dveře DRE Elsa APopis:Interiérové dveře DRE Elsa A jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, ..
4 778 Kč 3 676 Kč Cena bez DPH: 3 038 Kč
Interiérové dveře DRE Emena
Akce
-23%
Interiérové dveře DRE EmenaPopis:Interiérové dveře DRE Emena jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravác..
5 423 Kč 4 172 Kč Cena bez DPH: 3 448 Kč
Interiérové dveře DRE Ena
Akce
-23%
Interiérové dveře DRE EnaPopis:Interiérové dveře DRE Ena jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby sp..
5 228 Kč 4 022 Kč Cena bez DPH: 3 324 Kč
Interiérové dveře DRE Even
Akce
-23%
Interiérové dveře DRE EvenPopis:Interiérové dveře DRE Even jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Dveře jsou lakovány ekologickým vodním lakem v odstínech RAL (pastelové odstíny bez vzorů) Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálos..
5 687 Kč 4 374 Kč Cena bez DPH: 3 615 Kč
Interiérové dveře DRE Fano 10
Akce
-23%
Interiérové dveře DRE Fano 10Popis:Interiérové dveře DRE Fano 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňovaly V..
3 404 Kč 2 618 Kč Cena bez DPH: 2 164 Kč
Interiérové dveře DRE Finea 10
Akce
-23%
Interiérové dveře DRE Finea 10Popis:Interiérové dveře DRE Finea 10 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Deskové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je po obvodu dveří vystužená rámem z masivního dřeva a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravách, aby splňovaly Vaše..
4 038 Kč 3 106 Kč Cena bez DPH: 2 567 Kč
Interiérové dveře DRE Fosca
Akce
-23%
Interiérové dveře DRE Fosca Popis:Interiérové dveře DRE Fosca jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Rámové dveře značky DRE mají velmi kvalitní konstrukci, která je ve spojích čepována. Celá konstrukce dveří je vyrobena z plného materiálu MDF a proto si dveře udrží svůj tvar a stálost po dlouhá léta používání. Dveře se dají objednat v několika variantách a povrchových úpravá..
4 583 Kč 3 526 Kč Cena bez DPH: 2 914 Kč