You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Obložkové zárubně Dre

Obložkové zárubně Dre

Aby byly Vaše dveře kompletní, vyberte si z naší nabídky obložkové zárubně DRE. Obložkové zárubně si sami můžete navolit v našich pohodlných konfigurátorech podle Vašich požadavků, tak aby se obložkové zárubně současně s dveřmi staly ozdobou Vašeho interiéru. Obložkové zárubně by jste měli vybrat vždy ve stejném dekoru a značce výrobce jako dveřní křídlo. A v neposlední řadě nezapomeňte vybrat ty správné kliky na dveře, které z Vašich dveří udělají dominantu místnosti.

Obložkové zárubně DRE K63 Fólie Finish
Akce
-29%
Obložkové zárubně DRE K63Pro povrchy: DRE - Lak, Fólie FinishPopis:Obložkové zárubně DRE K63 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Z estetického hlediska nabízíme obložkové zárubně v několika variantách provedení. Možné je přizpůsobit si odstín, rozměr a nebo zvolit průchozí obložkovou zárubeň bez pantů. Všechny parametry si můžete sami navolit v našich pohodlných konfi..
1 938 Kč 1 366 Kč Cena bez DPH: 1 129 Kč
Obložkové zárubně DRE TOP
Akce
-30%
Obložkové zárubně DRE TOPPro povrchy: DRE 3D, DRE CELL, Skleněné dveřePopis:Obložkové zárubně DRE TOP jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Z estetického hlediska nabízíme obložkové zárubně v několika variantách provedení. Možné je přizpůsobit si odstín, rozměr a nebo zvolit průchozí obložkovou zárubeň bez pantů. Všechny parametry si můžete sami navolit v našich pohodln..
2 564 Kč 1 793 Kč Cena bez DPH: 1 482 Kč
Obložkové zárubně DRE TOP CPL
Akce
-30%
Obložkové zárubně DRE TOP CPLPro povrchy: CPLPopis:Obložkové zárubně DRE TOP jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Z estetického hlediska nabízíme obložkové zárubně v několika variantách provedení. Možné je přizpůsobit si odstín, rozměr a nebo zvolit průchozí obložkovou zárubeň bez pantů. Všechny parametry si můžete sami navolit v našich pohodlných konfigurátorech z poh..
2 683 Kč 1 876 Kč Cena bez DPH: 1 550 Kč
Obložkové zárubně DRE TOP Lakovaná RAL
Akce
-30%
Obložkové zárubně DRE TOPPro povrchy: Lakovaná RALPopis:Obložkové zárubně DRE TOP jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Z estetického hlediska nabízíme obložkové zárubně v několika variantách provedení. Možné je přizpůsobit si odstín, rozměr a nebo zvolit průchozí obložkovou zárubeň bez pantů. Všechny parametry si můžete sami navolit v našich pohodlných konfiguráto..
3 674 Kč 2 569 Kč Cena bez DPH: 2 123 Kč
Obložkové zárubně DRE TOP Přírodní Dýha
Akce
-30%
Obložkové zárubně DRE TOPPro povrchy: Přírodní Dýha, Skleněné dveřePopis:Obložkové zárubně DRE TOP jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Z estetického hlediska nabízíme obložkové zárubně v několika variantách provedení. Možné je přizpůsobit si odstín, rozměr a nebo zvolit průchozí obložkovou zárubeň bez pantů. Všechny parametry si můžete sami navolit v našich pohodlných..
4 432 Kč 3 100 Kč Cena bez DPH: 2 562 Kč