You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Obložkové zárubně Dre

Obložkové zárubně Dre

Aby byly Vaše dveře kompletní, vyberte si z naší nabídky obložkové zárubně DRE. Obložkové zárubně si sami můžete navolit v našich pohodlných konfigurátorech podle Vašich požadavků, tak aby se obložkové zárubně současně s dveřmi staly ozdobou Vašeho interiéru. Obložkové zárubně by jste měli vybrat vždy ve stejném dekoru a značce výrobce jako dveřní křídlo. A v neposlední řadě nezapomeňte vybrat ty správné kliky na dveře, které z Vašich dveří udělají dominantu místnosti.

Obložkové zárubně DRE K63 Fólie Finish
Akce
-30%
Obložkové zárubně DRE K63 Pro povrchy: DRE - Lak, Fólie Finish Popis: Obložkové zárubně DRE K63 jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Z estetického hlediska nabízíme obložkové zárubně v několika variantách provedení. Možné je přizpůsobit si odstín, rozměr a nebo zvolit průchozí obložkovou zárubeň bez pantů. Všechny parametry si můžete sami navolit v na..
2 069 Kč 1 447 Kč Cena bez DPH: 1 196 Kč
Obložkové zárubně DRE TOP CELL, 3D
Akce
-30%
Obložkové zárubně DRE TOP Pro povrchy: DRE 3D, DRE CELL Popis: Obložkové zárubně DRE TOP jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Z estetického hlediska nabízíme obložkové zárubně v několika variantách provedení. Možné je přizpůsobit si odstín, rozměr a nebo zvolit průchozí obložkovou zárubeň bez pantů. Všechny parametry si můžete sami navolit v našich po..
2 724 Kč 1 905 Kč Cena bez DPH: 1 574 Kč
Obložkové zárubně DRE TOP CPL
Akce
-30%
Obložkové zárubně DRE TOP CPL Pro povrchy: CPL Popis: Obložkové zárubně DRE TOP jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Z estetického hlediska nabízíme obložkové zárubně v několika variantách provedení. Možné je přizpůsobit si odstín, rozměr a nebo zvolit průchozí obložkovou zárubeň bez pantů. Všechny parametry si můžete sami navolit v našich pohodlných ..
2 945 Kč 2 059 Kč Cena bez DPH: 1 702 Kč
Obložkové zárubně DRE TOP Lakovaná RAL
Akce
-30%
Obložkové zárubně DRE TOP Pro povrchy: Lakovaná RAL Popis: Obložkové zárubně DRE TOP jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Z estetického hlediska nabízíme obložkové zárubně v několika variantách provedení. Možné je přizpůsobit si odstín, rozměr a nebo zvolit průchozí obložkovou zárubeň bez pantů. Všechny parametry si můžete sami navolit v našich pohodl..
4 041 Kč 2 827 Kč Cena bez DPH: 2 336 Kč
Obložkové zárubně DRE TOP Přírodní Dýha
Akce
-30%
Obložkové zárubně DRE TOP Pro povrchy: Přírodní Dýha Popis: Obložkové zárubně DRE TOP jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Z estetického hlediska nabízíme obložkové zárubně v několika variantách provedení. Možné je přizpůsobit si odstín, rozměr a nebo zvolit průchozí obložkovou zárubeň bez pantů. Všechny parametry si můžete sami navolit v našich pohod..
5 319 Kč 3 720 Kč Cena bez DPH: 3 074 Kč