You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Obložkové zárubně Intenso

Obložkové zárubně Intenso

Aby byly Vaše dveře kompletní, vyberte si z naší nabídky obložkové zárubně Intenso. Obložkové zárubně si sami můžete navolit v našich pohodlných konfigurátorech podle Vašich požadavků, tak aby se obložkové zárubně současně s dveřmi staly ozdobou Vašeho interiéru. Obložkové zárubně by jste měli vybrat vždy ve stejném dekoru a značce výrobce jako dveřní křídlo. A v neposlední řadě nezapomeňte vybrat ty správné kliky na dveře, které z Vašich dveří udělají dominantu místnosti.

INTENSO - Economy
Akce
-30%
Obložkové zárubně INTENSO - EconomyPopis:Obložkové zárubně INTENSO jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Z estetického hlediska nabízíme obložkové zárubně v několika variantách provedení. Možné je přizpůsobit si odstín, rozměr a nebo zvolit průchozí obložkovou zárubeň bez pantů. Všechny parametry si můžete sami navolit v našich pohodlných konfigurátorech z pohodlí Vašeho domova. ..
2 459 Kč 1 719 Kč Cena bez DPH: 1 421 Kč
INTENSO - Awangarde, Elegance, Classic
Akce
-30%
Obložkové zárubně INTENSOPopis:Obložkové zárubně INTENSO jsou zpracovány s velkou precizností a péčí pro detail. Z estetického hlediska nabízíme obložkové zárubně v několika variantách provedení. Možné je přizpůsobit si odstín, rozměr a nebo zvolit průchozí obložkovou zárubeň bez pantů. Všechny parametry si můžete sami navolit v našich pohodlných konfigurátorech z pohodlí Vašeho domova. VýrobceINT..
2 997 Kč 2 096 Kč Cena bez DPH: 1 732 Kč